Мектеп телофондары:
+7 (72637) 4-00-01
+7 (72637) 4-00-03
» » 2015-2016 оқу жылындағы жетістіктер

2015-2016 оқу жылындағы жетістіктер

31 желтоқсан 2016, Сенбі
846
0


Сарыкемер орта мектебінің 2015-2016 оқу жылындағы  жетістіктер 

25-30 қаңтар аралығында Алматы қаласында өткен Республикалық VІІ   «Жырлайды жүрек» атты Мұқағали Мақатаевтың өлеңдерін оқудан  және өлеңіне жазылған әндерден балалар арасындағы байқау жеңімпаздары.

Республика:

Аты -жөні

Сыныбы

Байқаудың атауы

орын

Жетекшісі


1

Шералиева Гаухар

10 а

VІІ республикалық «Жырлайды жүрек» атты Мұқағали Мақатаевтың өлеңдерін оқудан  және өлеңіне жазылған әндерден балалар арасындағы байқауының «Көркем сөз» номинациясы бойынша лауреат атанды. 

І орын

Әбуева Раушан Бәкірқызы

2

Нуруллаева Бақыткүл

10 а

Қанипа Бітібаева атындағы қазақ тілі мен әдебиетінен  республикалық  олимпиада

ІІ орын

Әбуева Раушан Бәкірқызы



1-7 сынып оқушыларының зерттеушілік жұмыстары мен шығармашылық жобаларының ХІ «Зерде» республикалық конкурсының облыстық кезеңі жеңімпаздары

Облыс:

Аты -жөні

Сыныбы

Байқаудың атауы

орын

Жетекшісі


1

Жанұзақ Мади

7

ХІ «Зерде» республикалық оқушылардың ғылыми жоба байқауы

І орын

Ишанкулова Кулипа

2

Бірлеспек Бақдаулет 

7

ХІ «Зерде» республикалық оқушылардың ғылыми жоба байқауы

І орын

Боранбаева Базаркүл

3

Ермекбай Муслим

2

Облыстық «Мен зерттейді үйренемін» балғын зерттеушілер байқауы

ІІІ орын

Салимбаева М

4

Ермекбай Муслим

2

Облыстық «Ең үздік ғылыми жоба» байқауы

ІІ орын

Салимбаева М



2016 жыл 2-4 сынып оқушылары арасында аудандық «Мен зерттеуді үйренемін» ғылыми жоба байқауы Сарыкемер орта мектебінде өтілді. 

Аудан:

Аты -жөні

Сыныбы

Пәні 

орын


Жетекшісі


1

Ермекбай Муслим

2

Дүниетану

І орын

Салимбаева М

2

Жұмахан Баян

4

Дүниетану 

ІІІ орын

Құрамысова Қ

3

Сарсенғалиева Феруза

4

Дүниетану 

ІІІ орын

Жирентаева Б

4








1-7 сынып оқушыларының зерттеушілік жұмыстары мен шығармашылық жобаларының ХІ «Зерде» республикалық конкурсының жеңімпаздары.

Республика:

Аты -жөні

Сыныбы

Байқаудың атауы

орын

Жетекшісі


1

Жанұзақ Мади

7

ХІ «Зерде» республикалық оқушылардың ғылыми жоба байқауы

І орын

Ишанкулова Кулипа

2

Бірлеспек Бақдаулет 

7

ХІ «Зерде» республикалық оқушылардың ғылыми жоба байқауы

ІІ орын

Боранбаева Базаркүл



Облыстық пән олимпиада жеңімпаздары

Облыс:

Аты -жөні

Сыныбы

пәні

орны

Жетекшісі


1

Нуруллаева Бақыткүл

10

Қазақ тілі

ІІІ орын

Абуева Раушан


2

Ережепова П

11

математика

Ерекше атсалысқаны үшін 

Алғыс хат

Пиримқулова Гаухар



Облыстық байқаулар

Облыс:

Аты-жөні

Байқаудың атауы

Сыныбы


Орын


жетекшісі

1

Шералиева Гаухар

Тараз инновациялық- гуманитарлық университеті «Шерхантану» ғылыми-зерттеу орталығының 

ұйымдастыруымен өтілген байқау

11

ІІ орын

Абуева Р. Б 

2

Ерназаров Жанатбек

«Ә Бөкейханов –Алаштың ардақты арысы» облыстық ғылыми жоба байқау жеңімпазы

10

ІІІ орын

Бесбаева А.С

3

Абилкасимов Мейрамбек

«Жарқын болашақ VIII республикалық КАТЕV қазақ тілі пәні бойынша облыстық олимпиадасы» 

6

ІІ орын

Жұмағұлова Қ.Ә

4

Пиримкулова

Асем

Облыстық «Экология және балалар» экофорумында «Жер бетіндегі сенің ізің» номинациясы бойынша

11

ІІ орын

Исокова А. Н



1-7 сынып оқушыларының зерттеушілік жұмыстары мен шығармашылық жобаларының 

"Зерде" конкурсының аудандық кезең жеңімпаздары.

Аудан:

Аты -жөні

Сыныбы

Пәні 

орын

Жетекшісі


1

Жанұзақ Мади

7

математика

І орын

Ишанкулова К

2

Бірлесбек Бақдаулет

7

физика

І орын

Боранбаева Б

3

Мәлсова Жұлдыз

7

информатика

ІІ орын

Нарымбекова А

4

Іскендірова Бірғаным

7

математика

ІІ орын

Ишанкулова К

5

Базарбай Әділбек

3

Дүниетану

ІІІ орын

Жамалова А

6

Таджимуханова Динара

2

Дүниетану

ІІ орын

Туғанбаева Г

7

Абдалимова Жанерке

2

Дүниетану

ІІІ орын

Мерекебаева Н

8

Ибраймов Дінмұхамед

3

Дүниетану

ІІІ орын

Чингисбекова А

9

Аликулова Аделья

3

Дүниетану

ІІ орын

Нахмедова Н

10

Каримова Жанерке

2

Дүниетану

ІІ орын

Салимбаева М

11

Байқонур Ерасыл

2

Дүниетану

ІІ орын

Салимбаева М

12

Ермекбай Муслим

2

Дүниетану 

ІІ орын

Салимбаева М


Мектеп оқушыларының республикалық ғылыми жобалар жарысының аудандық кезеңінің жеңімпаздары

Аудан:

Аты -жөні

Сыныбы

Пәні 

орын

Жетекшісі


1

Кеңесбаева Тұрсынай

8

ағылшын

ІІ орын 

Ажибаева Д

2

Шамшадинова Айнур

8

математика

ІІІ орын

Таттибекова Г

3

Бақтыбек Наризат

8

қазақ әдебиеті

ІІ орын

Ракулова Г

4

Сауранова Ғалия

9

тарих

ІІ орын

Мысықбаева К

5

Нұрпейсова Дина

8

тарих

ІІІ орын

Бесбаева А



Жалпы білім беретін пәндер бойынша 8-11 сынып оқушыларының арасында

аудандық пән олимпиадасы.

Аудан:

Аты -жөні

Сыныбы

пәні

орны

Жетекшісі


1

Бакбергенова Н

10

Физика 

ІІ орын

Боранбаева Базаркул

2

Нуруллаева Б 

10

Қазақ тілі 

І орын

Абуева Раушан

3

Шералиева Г

11

Қазақ тілі

ІІІ орын

Абуева Раушан

4

Жұмалиева К

11

Биология 

ІІІ орын

Исокова Алтын

5

Ялгашева Д

10

Биология 

ІІ орын

Авезова Г

6

Байқоңырова Б

8

Тарих 

ІІ орын

Төлеген Б

7

Усербаева А

9

Информатика 

ІІ орын

Нарымбекова А

8

Ережепова П

11

Математика 

І орын

Пиримкулова Г

9

Қуанышев М

8

Орыс тілі

ІІІ орын

Садуова З

10

Берікбаева Н

9

Орыс тілі

ІІІ орын

Абдыхалықова Т

11

Жұмағалиқызы Ж

10

Ағылшын 

ІІІ орын

Яходжи Х

12

Байқоңырова Б

10

Тарих

ІІ орын

Төлеген Б

13

Бакбергенова Н

8

Физика 

ІІ орын

Боранбаева Б

14

Бақтыбек Н

8

Қазақстан тарих

       І орын 

Бесбаева А

15

Пірімқұлова Ә

11

Қазақстан тарихы

ІІ орын

Мысықбаева К



Өзін-өзі тану пәнінен аудандық олимпиада

Аудан:

Аты -жөні

Сыныбы

пәні

орны

Жетекшісі


1

Нурпейсова Дина

8

Өзін-өзі тану

ІІІ орын

Беккулиева Маржан


Аудандық байқаулар

Аудан:

Аты-жөні

Байқаудың атауы

Сыныбы


Орын


жетекшісі








1

Берікбаева 

Назерке

«Ой сана» орыс тілі пәні бойынша аудандық байқау

9

ІІ орын

Абдыкаликова Т

2

Игілік

Нұрсұлтан

Ақын-журналист А. Рахманов шығармашылығына арналған «Табиғатты жырлаған тамылжытып» атты аудандық көркем сөз оқу шеберлерінің байқауы

6

І орын

Ешетова Г

3

Ерназаров Жанатбек

«Болашағы Біртұтас Елдің жас ғалымымын» аудандық ғылыми жоба байқауы

10

І орын

Төлеген Б

4

Ерназаров Жанатбек

«Ә Бөкейханов –Алаштың ардақты арысы» аудандық ғылыми жоба байқауы

10

І орын

Бесбаева А


5

Суюнова 

Клара

XVII аудандық«Абай оқулары» байқауының «Жүйріктен жүйрік озар жарысқанда»


10

ІІ орын

Абуева Р

6

Абилкасимов Мейрамбек

XVII аудандық «Абай оқулары» байқауының «Көңілім әнді ұғады»

6

І орын

Оспанова А

7

Мэлсова 

Жұлдыз 

Аудандық «Ө. Махамбет оқулары» байқауы

7

ІІ орын

Ақшаева Б

8

Орман 

Ерасыл

Аудандық «Ө. Махамбет оқулары» байқауы

8

ІІІ орын

Ракулова Г

9

Абилкасимов Мейрамбек

Аудандық «Ө. Махамбет оқулары» байқауы

6

ІІ орын

Пиримкулова Ж

10

Сердалиев 

Даурен

«Экология және балалар» экофорумының «Қажетсіз заттардың екінші өмірі»

9

ІІІ орын

Асылова У

11

Шералиева 

Гаухар

«Мы-наследники Победы» Мы гордимся подвигом дедов

11

ІІ орын

Садуова З 


Аудандық интеллектуалдық ойындар жетістіктері мен жеңімпаздары

Аудан:

Ойынның атауы

Аудандық, аймақтық

орны

сынып


1

«Брейн -ринг»

аймақ

ІІ орын

9

2

«Ғажайып алаң»

аймақ

ІІІ орын

7-8

3

ХІ- ғасыр көшбасшысы

аймақ

І орын

4

4

ХІ- ғасыр көшбасшысы

аудан

І орын

4


Халықаралық, Республикалық конкурстар жүлдегерлері

Байқаудың аталуы

Қатысқандар саны

Жеңімпаздар саны


1

«Русский медвежонок»

11

3

2

«Ақбота» интеллектуалдық ойыны

46

11

3

«Золотое руно»

8

4

4

«Кенгуру- математика для всех» 

3

2





Республикалық, Халықаралық қашықтық олимпадалар, жарыстар жеңімпаздары

Байқаудың аталуы

Саны

орны

Жетекшісі


КИО қазақ тілі

4

ІІ - 1 орын 

ІІІ - 3 орын

Ешетова Г

ДИК олимпиада




ДИК математика

5

І - 5 орын

Жирентаева Б

Дик Қазақстан тарихы 


ІІ - 3 орын

ІІІ - 1 орын

Бесбаева А


«Жас дарын» атты І Республикалық ғылыми жұмыстар  конкурсына қашықтықтан қатысып 

орын алған жеңімпаздар.



Оқушы аты-жөні

Сыныбы

Жобаның тақырыбы

орны

Жетекшісі


1

Құнай 

Мөлдір

8

Шерхан Мұртаза «Бесеудің хаты» шығармасындағы тарихи шындық.

І орын

Ақшаева Б

2

Қаржаубайұлы Нұрдаулет

3

«Мәтін түрлері»

І орын

Нуранова А

3

Садирбаев 

Бейбарыс

6

«Тұрақты тіркестер құрамындағы кейбір сөздердің  сементикалық мағынасы»

І орын

Ешетова Г

4

Тұрарбеков 

Сұңқар

2 г

«Асық қазақ халқының дәстүрлі ойыны»

І орын

Көшкімбаева Ш

5

Қыдыр 

Аяулым

2 г

«Жүздік – жаңа сана бірлігі 1000. Тона. Центнер»

І орын

Көшкімбаева Ш

скачать dle 12.1
Талқылау
Пікір білдіру
Пікірлер (0)
Пікір білдіру
код көрінбесе қайта басыңыз
Ұстаздар
Мектеп әкімшілігі